+48 509 087 619 | info@pogotowie-okienne.pl

Kilka słów o nas

O nas

Pragniemy przedstawić Państwu kompleksową ofertę usług, związanych z naprawą, regulacją i wymianą wadliwie działających elementów stolarki okiennej. Jesteśmy jedną z niezależnych i nielicznych firm w Polsce, która profesjonalnie zajmuje się szeroko rozumianym zagadnieniem stolarki okiennej dotyczącym serwisu okien, jak i stosowanej bogatej oferty okuć, uszczelek wrębowych, rolet zewnętrznych, moskitier, nawiewników okiennych, które serwują nam dziesiątki producentów i cały czas zdobywamy doświadczenie w tak bardzo szerokim zakresie.
Niewielu z nas, zdaje sobie sprawę z tego, że coroczny przegląd jest bardzo ważny. Osoby chcące przez wiele lat bezawaryjnie użytkować okna, powinni przeprowadzać regulację a także przesmarować okucia przynajmniej raz w roku. W ten prosty, niedrogi sposób, unikacie Państwo kosztownych napraw i konieczności wymiany elementów okiennych w swoich domach czy biurach przez wiele lat. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno w sytuacjach wymagających natychmiastowej fachowej interwencji jak i podczas codziennego użytkowania drzwi i okien z PCV, aluminium oraz drewnianych na okuciach obwiedniowych. Zapewniamy, że kontaktując się z nami, Państwa pytania nie pozostaną bez odpowiedzi. Wszystkie zgłoszone problemy znajdują swoje rozwiązanie, a porady udzielone telefonicznie lub mailowo są bezpłatne. Pracujemy na materiałach renomowanych producentów stolarki otworowej, stąd na naszą usługę udzielamy pełną gwarancję, a na życzenie klienta, wystawiamy faktury VAT. Nasza firma jest również producentem MOSKITIER do drzwi tarasowych lub wejściowych z przejściem dla zwierząt.

Systemy

Pracujemy na materiałach renomowanych producentów stolarki otworowej, stąd na naszą usługę udzielamy pełną gwarancję, a na życzenie klienta, wystawiamy faktury VAT. Nasza firma jest również producentem MOSKITIER do drzwi tarasowych lub wejściowych z przejściem dla zwierząt.
PPHU POGOTOWIE OKIENNE
ul. Josepha Von Eichendorffa 12
46-060 Prószków
NIP: 7542583119
REGON: 161560263
Dane do przelewu:
PKO BP 1 Oddział w Opolu
33 1020 3668 0000 5102 0378 7371
Call Now Button