+48 509 087 619 | info@pogotowie-okienne.pl

Moskitiery

Moskitiery ramkowe

Wielosezonowa moskitiera RAMKOWA przeciw owadom, nadaje się do montażu we wszystkich systemach stolarki okiennej, zarówno z PCV, aluminium jak i drewnianej.

DOBRE RADY NA OWADY !
Wielosezonowa moskitiera RAMKOWA
przeciw owadom, nadaje się do montażu we wszystkich systemach stolarki okiennej, zarówno z PCV, aluminium jak i drewnianej.
Moskitiera zapewnia prosty i pewny sposób mocowania ramki na całym jej obwodzie. Zakładając i użytkując systemy ramkowe, nie ingeruje się w konstrukcję okna, nie stosuje się do jej montażu żadnych śrub lecz wykorzystuje się naturalny kształt profili okiennych. Mocowanie odbywa się za pomocą uchwytów obrotowych bez naruszenia struktury ramy okiennej.
Nasza moskitiera nie ogranicza widoczności w świetle okna i stanowi jego integralną część. Montaż i ściągnięcie moskitiery jest bardzo proste i nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Wszystkie elementy z których składa się ramka, są odporne na działanie warunków atmosferycznych, co gwarantuje moskitierze trwałość na wiele lat użytkowania.

 

Profile Moskitiery wykonane są z walcowanej taśmy aluminiowej lub profilu ekstrudowanego o przekroju prostokąta z wargą maskującą, malowane są farbami proszkowymi w kilku najpopularniejszych kolorach: białym, czekoladowy brąz, złoty dąb, jasny brąz (orzech), ciemny brąz o ładnej strukturze drzewa, a na Państwa życzenie, pomalujemy metodą proszkową lub konwencjonalną (w zależności od systemu) pod kolor stolarki okien czy ogrodów zimowych.

 

W ramce profilu moskitiery, stosujemy wyłącznie wysokogatunkową siatkę, która wykonana jest z trwałych włókien szklanych powlekanych PCV.
Na życzenie klienta sprzedajemy również same siatki do okien.

 

Z naszej strony gwarantujemy :
- Bezpłatny pomiar w Opolu a także do 15 km. od granic miasta
- Fachowe doradztwo
- Montaż
- Serwis

 

Uwaga - W razie ewentualnego przecięcia lub mechanicznego uszkodzenia siatki zawsze możemy wciągnąć nową, bez utraty szkieletu moskitiery, co znacznie obniża koszt jej regeneracji.

Moskitiery otwierane

Jako jedyni w regionie, proponujemy Państwu moskitiery drzwi z przejściem dla zwierząt. Stosując poliwęglan komorowy, możemy zastosować trzy wymiary przejść dla czworaków.

Jako jedyni w regionie, proponujemy Państwu moskitiery drzwi z przejściem dla zwierząt. Stosując poliwęglan komorowy, możemy zastosować trzy wymiary przejść dla czworaków, mogą to być małe kocurki a także duże psy, które bez przeszkód wejdą lub wyjdą z mieszkania, możliwości blokady przejścia są dowolne:

- wejście do środka, brak możliwości wyjścia
- wyjście na zewnątrz, brak możliwości wejścia
- blokada obustronna
- odblokowanie obustronne

 

Ponad to, jesteśmy producentem moskitier każdego typu, u nas zakupią Państwo produkt gotowy, bez pośredników z pełną gwarancją konsumencką. Nie tracą Państwo czasu na pomiary, zawsze jesteśmy gotowi na wybranie najlepszego rozwiązania wśród różnorodnych systemów, które posiadamy w swojej bogatej ofercie, a dla Państwa wygody, przyjeżdźamy na pomiar z poglądowymi wzornikami które przedstawiają rodzaj profilu i kolorystykę. Zachęcamy do kontaktu, to nic nie kosztuje.

Moskitiery przesuwne

Systemy przesuwne, to doskonałe produkty do zabezpieczenia wnętrza twojego domu, ogrodu zimowego, czy też do szerokich zastosowań w gastronomi, polecamy je również do obiektów położonych nad jeziorami, stawami tam gdzie jest duża wilgotność powietrza.

Systemy przesuwne, to doskonałe produkty do zabezpieczenia wnętrza twojego domu, ogrodu zimowego, czy też do szerokich zastosowań w gastronomi, polecamy je również do obiektów położonych nad jeziorami, stawami tam gdzie jest duża wilgotność powietrza. Zastosowanie moskitier przesuwnych najczęściej występuje w sytuacjach kiedy nie ma technicznej możliwości montażu drzwi wahadłowych, z racji zbyt dużych gabarytów drzwi balkonowych czy tzw. suwanek tarasowych. Wszystkie systemy moskitier które oferujemy, są z mocnych ekstrudowanych profili aluminiowych, a zatem całkowicie odporne na korozję i warunki atmosferyczne, jak również wszystkie zastosowane w niej elementy składowe. Systemy moskitier są do wszystkich typów okien i drzwi a swobodne przesuwanie przy pomocy specjalnie zaprojektowanego profilu skrzydła, daje pełny komfort użytkowania.

 

W swoim asortymencie posiadamy szeroki wybór, są wśród nich:
- moskitiery do okien dachowych NOWOŚĆ !
- moskitiery ramowe stałe do okien PCV, drewnianych i aluminiowych
- moskitiery ramowe trapezowe oraz moskitiery trójkątne
- moskitiery drzwiowe mocowane na zawiasach, do drzwi PCV i drewnianych z wypełnieniem dolnym tzw. odkopnikiem, (płyta komorowa poliwęglanowa)
- moskitiery drzwiowe z przejściem dla zwierząt.

Moskitiery rolowane

System moskitiery rolowanej to doskonałe i niezwykle szczelne rozwiązanie zabezpieczające wnętrze przed obecnością insektów z możliwością zamykania i otwierania w dowolnej chwili.

Moskitiery rolowane występują w wersji poziomej lub pionowej. Mogą być stosowane zarówno do okien, jak i drzwi balkonowych oraz okien dachowych. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu moskitiery rolowane tworzą szczelny układ zatrzymujący insekty i nieczystości z zewnątrz. Moskitiery rolowane wyposażone są w prowadnice oraz mechanizm sprężynowy, który pozwala szybko rozwijać i zwijać siatkę do kasety. Należy pamiętać, aby przytrzymywać uchwyt moskitiery podczas zwijania siatki z uwagi na mechanizm sprężynowy.

 

Podstawowe zalety moskitier rolowanych to:

 

  • skuteczna ochrona przed owadami, insektami oraz opadami z drzew, krzewów i kwiatów,
  • mogą zostać dostosowane do każdego rodzaju okien i drzwi,
  • dostępne rodzaje (poziome i pionowe) mogą zostać dopasowane do konkretnego przypadku,
  • profile moskitier dostępne w okleinach oraz w szerokiej gamie kolorów

Moskitiery plisowane

System moskitiery plisowane MPH to rozwiązanie zaprojektowane przede wszystkim z myślą o zapewnieniu oszczędności miejsca. Produkt ten doskonale nadaje się do montażu na drzwiach tarasowych oraz we wnękach balkonowych, gdzie szerokość sięga nawet do 4 metrów.

Cechą charakterystyczną tego produktu jest zastosowanie specjalnej plisowanej siatki, która podczas zamykania układa się w harmonijkę i chowa w profilu bocznym. Tym samym moskitiera zajmuje niewiele miejsca pozwalając w optymalny sposób wykorzystać powierzchnię. Co ważne, w żadnym stopniu nie pogarsza ona funkcjonalności drzwi, ani nie ogranicza widoczności na zewnątrz. System MPH charakteryzuje się niezwykle płynnym przesuwem, co sprawia, że jego użytkowanie jest bardzo proste i nie wymaga dużego nakładu sił. Ponadto budowa moskitiery pozwala na zatrzymanie jej w dowolnej pozycji. Zaletą tego rozwiązania jest także niski próg, który nie utrudnia w żaden sposób swobodnego przechodzenia. Konstrukcja moskitiery wykonana jest z ekstrudowanego aluminium dzięki czemu jest trwała i wytrzymała na działanie czynników atmosferycznych, a dodatkowo można ją polakierować na dowolny kolor.

PPHU POGOTOWIE OKIENNE
ul. Josepha Von Eichendorffa 12
46-060 Prószków
NIP: 7542583119
REGON: 161560263
Dane do przelewu:
PKO BP 1 Oddział w Opolu
33 1020 3668 0000 5102 0378 7371
Call Now Button